Široká podpora serverových systémů

Zajistíme pro vás provoz a správu různých typů serverů – databázových, webových, souborových, poštovních, virtualizačních a dalších.

Denní zálohování

Vše zálohujeme na dedikovaný server. Díky tomu už nikdy nepřijdete o svá firemní data. Historie záloh lze individuálně přizpůsobit vašim potřebám.

Docker, Kubernetes a kontejnery

Provoz a orchestrace služeb, kontejnerizace Vašich aplikací, Gitlab CI / CD, DevOps.

24/7 Monitoring serveru

Non-stop monitoring dostupnosti služeb (ping, HTTP, …), systému (volné místo na disku, zátěž, …) a HW (disky, teplota, …)

Servery spolehlivě spravujeme pro:

Už jsme pomohli

Zbyšek Pertlíček

Zbyšek Pertlíček

Provozovatel internetového obchodu - Flangi a.s.

Služby firmy FELDSAM využíváme už několik let a jsme velmi spokojeni. Zejména co se týče podpory, která je pro nás klíčová. V našem případě nám navíc provozují Windows servery a Linux server a velmi nám vyhovuje, že obě prostředí znají a můžeme mít jednoho spolehlivého partnera na provoz všech potřebných platforem v naší firmě.

Ing. Vladimír Borecký

Ing. Vladimír Borecký

Provozovatel internetových obchodů se sanitou - B.A.R. Praha, s.r.o.

Naše společnost provozuje několik internetových obchodů. V minulosti jsme aplikace a data hostovali u dvou větších poskytovatelů, ale nebyli jsme spokojeni s některými nedostatky, ať už to byly provozní výpadky, někdy problematicky dostupný technický support nebo nedostatečná komunikace. Se službami společnosti FeldHost jsme udělali dobrou zkušenost, oceňujeme hlavně kvalitní servis, vysoce odborný přístup a rychlou komunikaci. FeldHost určitě můžeme doporučit.

Štefan Gembický

Štefan Gembický

Majitel digitální agentury - okto.digital s.r.o.

FeldHost je malá hostingová společnost s velkým potenciálem a osobním přístupem. Technické problémy řeší opravdu rychle a podpora reaguje v krátkých časech. Na rozdíl od velkých společností jsou velmi dynamický a dokáží se přizpůsobit našim preferencím a technickým potřebám během několika hodin. Poskytují nám také hodně rad mimo jejich zaměření.

Ivan Smrčka

Ivan Smrčka

Majitel učetní firmy - First Accounting Company s.r.o.

Bez použití skvělých služeb FeldHost si už vůbec nedovedu představit činnost naší firmy. Vzpomínám, kdy jsme si data klientů posílali mailem, neuvěřitelně to zdržovalo. Takto máme vše všichni stále k dispozici. Na případné problémy reagují okamžitě. Z naší strany plná spokojenost.

Provozu a správě serverů rozumíme jako málokdo.

Ozvěte se, připravíme vám efektivní řešení.

Často se nás ptáte