V tomto článku se dozvíte, jak spravovat webové prostředky, jako jsou PHP a MySQL, v Plesk rozhraní.

 1. Přihlaste se do Plesk rozhraní na adrese https://plesk.feldhost.cz:8443 pomocí svých přihlašovacích údajů. Můžete se také přihlásit prostřednictvím klientské zóny, jak bylo popsáno v předchozím článku.

 2. V levém menu klikněte na "Websites & Domains".

 3. Najděte doménu, pro kterou chcete spravovat webové prostředky, a klikněte na její název.

 4. Správa PHP:

  a. Klikněte na "PHP Settings".
  b. Zde můžete upravit verzi PHP, kterou chcete používat pro danou doménu, a také můžete upravit další PHP parametry, jako jsou PHP direktivy a hodnoty.
  c. Po provedení změn klikněte na tlačítko "Apply" nebo "OK" pro uložení nastavení.

 5. Správa MySQL:

  a. Klikněte na "Databases".
  b. V této sekci můžete spravovat stávající databáze, přidávat nové databáze a uživatele nebo upravovat přístupová práva uživatelů k databázím.
  c. Pro vytvoření nové databáze klikněte na tlačítko "Add Database". Vyplňte název databáze, uživatelské jméno a heslo. Poté klikněte na tlačítko "OK" pro vytvoření databáze a uživatele.
  d. Pro úpravu stávající databáze nebo uživatele klikněte na ikonu tužky vedle názvu databáze nebo uživatele. Upravte potřebné údaje a klikněte na tlačítko "OK" pro uložení změn.
  e. Pro smazání databáze nebo uživatele klikněte na ikonu koše vedle názvu databáze nebo uživatele. Potvrďte smazání kliknutím na tlačítko "Yes".

Po dokončení správy webových prostředků nezapomeňte uložit provedené změny.

Byla tato odpověď užitečná? 0 Uživatelé shledali tento článek užitečným (0 Hlasy)

Powered by WHMCompleteSolution